Rozhodnutí založit společné Interiérové studio INFLUENCU DESIGN vyplynulo z naší vize firmy, která se komplexně zabývá návrhy a zároveň realizacemi. Milujeme interiérový design, zajímáme se o architekturu a její historii, zároveň sledujeme trendy a nové technologie. Každý zákazník a každá byť sebemenší zakázka je pro nás důležitá, neboť věříme, že právě spokojený zákazník je ta nejlepší reklama.

Petra Bechtold - INFLUENCE DESIGN

Petra Bechtold

V oboru se pohybuji již od roku 1998. Jsem spoluzakladatelkou a spolumajitelkou firmy IMO-STAR 98 s.r.o, která se zabývá developerskou činností. Za tu dobu za tu dobu jsem nasbírala množství zkušeností s realizací staveb na klíč a z mého koníčka - zařizování interiérů - jsem udělala profesi. Jsem absolventkou Design školy Praha, obor interiérový designér.   Ráda vytvářím pro svoje klienty útulný, příjemný, originálnía funkční interiér, ve kterém se vždy dobře cítí.

mobil: +420 776 074 253

email: bechtold@influencedesign.cz

 

Marcela Tobiášová - INFLUENCE DESIGN

Marcela Tobiášová

Několik let jsem se věnovala navrhování tkanin a zajišťování jejich výroby. Z textilu jsem přesedlala na prodej a návrhy podlah. Prosby zákazníků o radu při výběru podlahových krytin a dále dalšího zařizování interéru mě inspirovali k studiu na Design škole. Stala jsem se interiérovou designérkou, dekoratérkou a také realitní poradkyní.

mobil: +420 721 429 879

email: tobiasova@influencedesign.cz